LDC | Copy Expert

Sākumlapa

Ricoh - biroja tehnika

Par Ricoh

 

Dibināta 1936. gadā Tokijā, Japānā, Ricoh kompānija patreiz pelna varāk par $17 Billion ik gadu, nodarbinot 75 000 darbiniekus 150 valstīs. Ricoh Kompānija ir līderis biroja digitālo risinājumu jomā, veicinot panākumus biznesā visās pasaules malās. Liela jaunievedumu vēsture, apvienota ar prasīgumu kvalitātei, ir ļāvusi sasniegt šodienas augsto lomu savā jomā.

 

1981. gadā Ricoh sāka piedāvāt savus parastā papīra kopētājus gan Eiropas, gan Ziemeļamerikas tirgos. Kā viens no ievērojamākiem dalībniekiem vispārējā biroju datorizācijas un globālā tīkla buma laikā, Ricoh kompānija pārdesmit gadu laikā pelnīti ir kļuvusi par līderi biroja digitālo risinājumu jomā. Šobrīd, ar 75 000 nodarbināto 150 valstīs, Ricoh grupa ir izveidojusi vienu no visplašākajiem pārdošanas un atbalsta tīkliem.  

 

Kopš 1995. gada Ricoh kompānija ir uzsākusi pretenciozu stratēģiju sava globālā izplatīšanas tīkla paplašināšanai. Ricoh grupas zīmoli šodien aptver Gestetner, Rex-Rotary, Nashuatec, Savin, Lanier un Infotec, kuriem katram ir sava kompetences un klientu joma. Ricoh grupa aizņem Nr.1 tirgus daļu Eiropā un Nr.2 ASV. Ricoh grupa ir lepna, ka visos tirgus segmentos spēj nodrošināt tehnoloģiju un servisa visaugstāko līmeni.

 

SIA "Latvijas Datoru centrs" izplata un nodrošina servisu šādām Ricoh produktu grupām:

 

drukas iekārtas

kopējamie aparāti

faksa aparāti

dokumentu lieljaudas pavairotāji

fototehnika

 
         
Latvijas Datoru centrs
Kr. Barona iela 23, Rīga, LV-1011

Tālrunis: 67282592, 80003344   Fakss: 67821474   E-pasts: ldc@ldc.lv

Izstrādāja MM88