LDC | Copy Expert

Sākumlapa

Biroja tehnikas serviss

 

Akmeņu iela 13
- Servisa pakalpojumi pieejami mūsu druku un kopētāju servisa centrā Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 147B; kontaktinformācija

 

 
   Pieredze  
Latvijas Datoru centra kopētāju un druku servisa centrs darbojas kopš 1991.gada un ir viens no vecākajiem šāda profila servisa centriem Latvijā. Servisa centram ir sadarbības partneri gandrīz visās lielākajās Latvijas pilsētās un rajonu centros.
 
   Sertifikācija  
Servisa speciālisti ir sertificēti un apmācīti RICOH Eiropas mācību centrā, jaunas zināšanas un iemaņas pastāvīgi tiek pilnveidotas RICOH veidotajos apmācību portālos.
 
   Tehnikas remonts  
Pēc izsaukuma saņemšanas, veicam biroja tehnikas remontu tās atrašanās vietā. Servisa centrā pieņemam remontā arī klienta atvestās iekārtas. Nepieciešamības gadījumā varam veikt remontējamās tehnikas transportēšanu uz servisa centru un atpakaļ pie klienta.
 
   Līgumi  

Servisa centrs Aleksandra Čaka ielā 147B piedāvā šādus sadarbības līguma veidus (cenas svārstās atkarībā no iekārtas modeļa):

- līgums par nepieciešamo ātri nolietojošos detaļu un izejmateriālu garantētu pieejamību LDC noliktavā Rīgā un to piegādi klientam trīs dienu laikā visā Latvijas teritorijā (fiksēts maksājums reizi gadā). Cena: 30-70 EUR;

- līgums par iekārtu regulāru apkopi - profilaksi (1 x mēnesī, 1 x trīs mēnešos vai 1 x pusgadā). Apkope var tikt apvienota ar izejmateriālu piegādi. Cena: 30-65 EUR/mēnesī;

- pilnas apkalpošanas līgums (kliku līgums) - noteikta maksa par vienu kopiju, izdruku vai/ un skanējumu. Kopijas izmaksā tiek iekļautas izejmateriālu, rezerves daļu, darba, transporta un apkopēs izmantoto materiālu izmaksas. Pēc klienta vēlēšanās var tikt iekļautas arī papīra izmaksas. Cena: 0,075-0,055 EUR par vienpusēju A4 formātu.

 
   Materiālu piegāde  
Servisa centrā, pēc iepriekšēja pasūtījuma (saņemšanas), iespējams iegādāties nepieciešamos izejmateriālus Jūsu biroja iekārtām, varam veikt arī to piegādi.
 
   Pakalpojumi  
Piedāvājam klientiem arī tādu pakalpojumu kā kopēšanu un drukāšanu, par ko var norēķināties ar pārskaitījumu. Pasūtījumus var sūtīt uz e-pastu serviss@ldc.lv, vai zvanot pa tālruni +371 67285984. Gatavos materiālus iespējams nogādāt  uz klienta norādīto adresi.
 
   Sadarbība ar KATUN  
Piedāvājam pasūtīt firmas KATUN

“Katun hereby certifies, that  L.D.C. Latvian Computer Centre, situated in Riga, Latvia, is purchasing copier and printer parts and consumables (toners, developers, photoreceptors, fuser rollers and other parts and accessories for brands Canon, Hewlett-Packard, Epson, Kyocera Mita, Konica-Minolta, Ricoh, Sharp, Toshiba, and others) directly from Katun and  is an approved Katun Reseller in the Latvian marketplace”

ražotos produktus. Noslēdzot līgumu, nodrošinam nepieciešamo KATUN materiālu garantētu operatīvo pieejamību mūsu noliktavā.

 
   Rezerves daļas  
Servisa centrā izvietota viena no lielākajām firmas RICOH ražoto zīmolu RICOH, NASHUATEC, GESTETNER un REX ROTARY biroja iekārtu rezerves daļu noliktavām Baltijā. Aicinām visus, kas vēl arvien nodarbojas ar augstāk minēto zīmolu “analogo” vai pirmo “ciparu” biroja iekārtu remontiem, droši griezties pēc rezerves daļām un konsultācijām.
 
   Palīdzība  
Piedāvājam konsultācijas Ricoh produktu programmatūras jomā, izbraucam pie klienta šo produktu uzstādīšanas un uzturēšanas jautājumu risināšanā. Piedāvājam sadarbības līgumus vai vienreizējus izsaukumus klientu datortīklu apkalpošanai, veicam datoru testēšanu, diagnostiku, remontu un programmu instalāciju.
 

 

Latvijas Datoru centrs
Kr. Barona iela 23, Rīga, LV-1011

Tālrunis: 67282592, 80003344   Fakss: 67821474   E-pasts: ldc@ldc.lv

Izstrādāja MM88