LDC | Copy Expert

Sākumlapa

Par Uzņēmumu

LDC

 

     SIA „Latvijas Datoru centrs” (LDC) dibināts 1991.gada 3.aprīlī (Reģ. Nr.000300093) ar mērķi sniegt pakalpojumus informācijas tehnoloģiju (IT) jomā.

 

     LDC darbība koncentrēta trijos galvenajos virzienos:

  • risinājumi un konsultācijas ekonomikas un pārvaldes jomā;
  • IT sistēmu projektēšana, programmēšana un attīstīšana;
  • biroja automatizācijas līdzekļu piegāde, uzstādīšana un apkalpošana.

     Datu apstrādes sistēmu izstrādes sfērā, pamatojoties uz jaunākajām IT, LDC piedāvā klientiem kompleksu risinājumu – sākot ar problēmas izpēti, projekta izstrādi, sistēmas programmatūras izvēli un komplektāciju, speciālo programmu izstrādi un nepieciešamo tehnisko līdzekļu (datoru, lokālo tiklu, perifērijas) konfigurācijas racionālu izvēli un beidzot ar uzstādīšanu, lietotāju apmācību un konsultēšanu, autoruzraudzību.
 

     Pamatojoties uz 1995.gadā noslēgto sadarbības līgumu ar vienu no pasaules vadošās biroja automatizācijas līdzekļu ražotājfirmas RICOH (Japāna) pārstāvniecību Eiropā – RICOH Europe B.V. (R.E.B.V.), LDC piedāvā ļoti plaša spektra augstas kvalitātes biroja automatizācijas līdzekļus: melnbaltos un krāsainos digitālos kopētājus, faksus, pavairotājus, skenerus, drukas iekārtas, fotoaparātus, kompaktdisku ierakstītājus, to izlietojamos materiālus un rezerves daļas.

 

     Mūsu sadarbības partneri nodrošina klientu operatīvu apkalpošanu visos valsts reģionos.

 

     Piedāvājam klientiem noslēgt līgumus par tehnikas un speciālās programmatūras uzturēšanu un apkalpošanu, kā arī par nepieciešamo materiālu piegādi.

 

    

     Valdes loceklis

     Jānis Blaus

 

Latvijas Datoru centrs
Kr. Barona iela 23, Rīga, LV-1011

Tālrunis: 67282592, 80003344   Fakss: 67821474   E-pasts: ldc@ldc.lv

Izstrādāja MM88